८ वर्षिया बालिका मृत फेला

रंजन भण्डारी
महोत्तरी,२१ वैशाख ।
महोत्तरीको सोनमा गाँउपालिकामा एक वालिकाको शव पोखरीमा तैरिरहेको अवस्थामा फेला परेको छ । विहीवार एकाविहानै साविकका सुन्दरपुर गाविस वाड नं. ४ का विनोद रामको ८ बर्षिया छोरी चंचला राम मृत अवस्थामा पोखरीमा फेला परेकि हुन ।
गाँउभन्दा ५०० मिटरको दुरीमा रहेको स्थानिय गोवद्र्धन रायको पोखरीमा सो वालिकाको शव तैरिरहेको अवस्थामा फेला परेको प्रहरले बताए । बुधवार दिनभरि हराईरहेकोमा परिवारका सदस्यहरुले खोजतलास गरिरहदा विहिवार पोखरीमा मृत अवस्थामा फेला परेपछि घटनावारे प्रहरीलाई जानकारी गराईएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय महोत्तरीले जनायो ।
मृतक वालिकाको शवको पोस्टमार्टमका लागि जलेश्वर अस्पताल ल्याउने तयारी भैरहेको प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक दिपक पोखरेलले बताए । नुहाउन गएको वेला डुवेर मृत्यु भएको हुन सक्ने स्थानियको आशंका छ ।

Be the first to comment on "८ वर्षिया बालिका मृत फेला"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*